8Q-32.000MAAE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-8Q-32.000MAAE-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-8Q-32.000MAAE-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-8Q-32.000MAAE-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Q-32.000MAAE-T
תיאור
CRYSTAL 32MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32 MHz ±30ppm גבישים 12pF 80 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
קיבוליות עומס
12pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
80 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
32 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (1.2‏x‏1.6‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.047‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm