8Y-32.000MAAE-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 32 MHz ±30ppm גבישים 12pF 80 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 12pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 80 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 32 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (1.6x2) |
יציבות התדר ±30ppm | גודל / מידה אורך 0.079 אינץ' x רוחב 0.063 אינץ' (2.00 מ"מ x 1.60 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.020 אינץ' (0.50 מ"מ) |