8Z-12.000MAHQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2588-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-2588-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-2588-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Z-12.000MAHQ-T
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 10pF 150 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
8Z-12.000MAHQ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
150 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm