8Z-24.000MAAJ-T | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CRYSTAL 24.0000MHZ 18PF SMD |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 17 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 24 MHz ±30ppm גבישים 18pF 100 Ohms 4-SMD, ללא מוליכים |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 8Z-24.000MAAJ-T דגמים |
קטגוריה | קיבוליות עומס 18pF |
יצרן | ESR (התנגדות טורית שקולה) 100 Ohms |
סדרה | אופן פעולה בסיסי |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -20°C ~ 70°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
סוג גבישMHz | מארז / תיבה |
תדר 24 MHz | מארז ההתקן של הספק SMD-4 (2x2.5) |
יציבות התדר ±30ppm | גודל / מידה אורך 0.098 אינץ' x רוחב 0.079 אינץ' (2.50 מ"מ x 2.00 מ"מ) |
אפיצות תדר ±30ppm | גובה - מקובע (מרבי) 0.022 אינץ' (0.55 מ"מ) |