8Z-24.000MEEV-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 8,283
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 12,678
גיליון נתונים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 98
CTS-Frequency Controls
24 MHz ±10ppm גבישים 8pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Z-24.000MEEV-T
מק"ט מוצר של DigiKey
8Z-24.000MEEV-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Z-24.000MEEV-T
תיאור
CRYSTAL 24.0000MHZ 8PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
8pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
24 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm