8Z-27.000MEIQ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
CTS-Frequency Controls
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
27 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Z-27.000MEIQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
8Z-27.000MEIQ-T-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Z-27.000MEIQ-T
תיאור
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
תדר
27 MHz
יציבות התדר
±20ppm
אפיצות תדר
±10ppm