8Z-27.120MEEQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2599-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-2599-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-2599-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Z-27.120MEEQ-T
תיאור
CRYSTAL 27.1200MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
27.12 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
8Z-27.120MEEQ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
תדר
27.12 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm