8Z-40.000MEEQ-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 1,272
גיליון נתונים
דומים
TXC CORPORATION
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
ישירים
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
40 MHz ±10ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
8Z-40.000MEEQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1343-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
8Z-40.000MEEQ-T
תיאור
CRYSTAL 40.0000MHZ 10PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
8Z-40.000MEEQ-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
40 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±10ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm