9B-16.000MAAJ-B פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
QST
קיים במלאי: 1,080
גיליון נתונים
16 MHz ±30ppm גבישים 18pF 30 Ohms HC-49/US
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
9B-16.000MAAJ-B
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1019-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9B-16.000MAAJ-B
תיאור
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
קיבוליות עומס
18pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
30 Ohms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
HC-49S
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.453‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (11.50 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm