9HT12-32.768KBZC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2621-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-2621-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-2621-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9HT12-32.768KBZC-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 9PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±50ppm גבישים 9pF 90 kOhms 2-SMD, No Lead
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
9HT12-32.768KBZC-T דגמים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
90 kOhms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-2‏ (1‏x‏1.6‏)
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.063‏ אינץ' x‏ רוחב 0.039‏ אינץ' (1.60 מ"מ x‏ 1.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±50ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.020‏ אינץ' (0.50‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
9pF