9HT7-32.768KDZY-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-2627-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-2627-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-2627-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
9HT7-32.768KDZY-T
תיאור
CRYSTAL 32.7680KHZ 7PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
32.768 kHz ±20ppm גבישים 7pF 65 kOhms ‎4-SMD, מוליכים שטוחים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
9HT7-32.768KDZY-T דגמים
קטגוריה
קיבוליות עומס
7pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
65 kOhms
סדרה
אופן פעולה
בסיסי
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
kHz גביש (מזלג כוונון)
מארז‏ / תיבה
תדר
32.768 kHz
גודל / מידה
אורך 0.264‏ אינץ' x‏ רוחב 0.055‏ אינץ' (6.70 מ"מ x‏ 1.40‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±20ppm