AA-12.000MAGE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1656-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1656-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1656-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AA-12.000MAGE-T
תיאור
CRYSTAL 12.0000MHZ 12PF SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
12 MHz ±30ppm גבישים 12pF 100 Ohms 2-SMD, No Lead
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
12 MHz
מארז ההתקן של הספק
2-SMD (5x3.2)
יציבות התדר
±50ppm
גודל / מידה
אורך 0.197‏ אינץ' x‏ רוחב 0.126‏ אינץ' (5.00 מ"מ x‏ 3.20‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.053‏ אינץ' (1.35‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
12pF