AV-25.000MAQQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-AV-25.000MAQQ-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AV-25.000MAQQ-T
תיאור
3.2X2.5 GLASS SEAL MHZ QUARTZ XT
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
25 MHz ±30ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
25 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2.5‏x‏3.2‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.126‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (3.20 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±30ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.035‏ אינץ' (0.90‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF