AZ-16.000MEQQ-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-AZ-16.000MEQQ-TTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-AZ-16.000MEQQ-TCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-AZ-16.000MEQQ-TDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AZ-16.000MEQQ-T
תיאור
2.5X2.0 SEAM SEAL MHZ QUARTZ XTA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
16 MHz ±10ppm גבישים 10pF 100 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
ESR (התנגדות טורית שקולה)
100 Ohms
יצרן
אופן פעולה
בסיסי
סדרה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
ערכים נקובים
AEC-Q200
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סוג
גבישMHz
מארז‏ / תיבה
תדר
16 MHz
מארז ההתקן של הספק
SMD‏-4‏ (2‏x‏2.5‏)
יציבות התדר
±30ppm
גודל / מידה
אורך 0.098‏ אינץ' x‏ רוחב 0.079‏ אינץ' (2.50 מ"מ x‏ 2.00‏ מ"מ)
אפיצות תדר
±10ppm
גובה - מקובע (מרבי)
0.024‏ אינץ' (0.60‏ מ"מ)
קיבוליות עומס
10pF