BJ-156.250MBE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1533-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1533-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BJ-156.250MBE-T
תיאור
XTAL OSC VCXO 156.2500MHZ LVPECL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) LVPECL מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±50ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
80mA