BR-61.4400MBE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1535-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
887-1535-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
887-1535-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR-61.4400MBE-T
תיאור
XTAL OSC VCXO 61.4400MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
61.44 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±50ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
60mA