BR-77.760MBE-T זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Skyworks Solutions Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
77.76 MHz מתנד גביש מבוקר מתח (VCXO) CMOS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BR-77.760MBE-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1536-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR-77.760MBE-T
תיאור
XTAL OSC VCXO 77.7600MHZ CMOS
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 21
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
מתח - הספקה
3.3V
יצרן
יציבות התדר
±50ppm
סדרה
תחום משיכה אבסולוטי (APR)
±50ppm
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
60mA