BT-156.250MBC-T
מק"ט מוצר של DigiKey
887-1561-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BT-156.250MBC-T
תיאור
XTAL OSC SO 156.2500MHZ LVDS SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
156.25 MHz ‎SO (SAW)‎ LVDS מתנד 3.3V איפשור/השבתה ‎6-SMD, ללא מוליכים
קטגוריה
יציאה
LVDS
יצרן
מתח - הספקה
3.3V
סדרה
יציבות התדר
±100ppm
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
זרם - הספקה (מקס')
80mA