BTA24-800BWRG
מק"ט מוצר של DigiKey
4518-BTA24-800BWRG-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BTA24-800BWRG
תיאור
TRIAC ALTERNISTOR 800V 24A TO220
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
TRIAC סטנדרטי 800 V 24 A חור מעבר A‏220‏-TO‏
קטגוריה
זרם - נחשול לא-חוזר ‎50, 60 Hz (Itsm)
240A ב-50Hz
יצרן
UMW
זרם - מזנק שער (Igt) (מקס')
50 mA
אריזה
צינור
זרם - החזקה (Ih) (מקס')
80 mA
סטטוס החלק
פעיל
תצורה
יחיד
סוג טריאק
סטנדרטי
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C (TJ)
מתח - מצב מופסק
800 V
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם - מצב מופעל ‎(It (RMS))‎‏ (מקס')
24 A
מארז‏ / תיבה
‎TO-220-3
מתח - מזנק שער (Vgt) (מקס')
1.5 V