SN74LVC1G32DCKR
מק"ט מוצר של DigiKey
4518-SN74LVC1G32DCKRTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4518-SN74LVC1G32DCKRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4518-SN74LVC1G32DCKRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SN74LVC1G32DCKR
תיאור
IC GATE OR 1CH 2-INP SC70-5
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 8
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
שער OR IC 1 ערוץ SC-70-5
קטגוריה
מתח - הספקה
1.65V ~ 5.5V
יצרן
זרם - רגיעה (מקס')
10 µA
סדרה
זרם - יציאה גבוה, יציאה נמוך
32mA, 32mA
שיהוי התפשטות מקסימלי @ V‏, CL מקסימלי
6.1ns ב-5V, 50pF
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C