H2KA300KA1CD00
מק"ט מוצר של DigiKey
2047-H2KA300KA1CD00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
H2KA300KA1CD00
תיאור
ULTRASONIC SENS 300KHZ AIR TRAN
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
Uחיישן אולטרסוני 300kHz
קטגוריה
מתח - נומינלי
50V
יצרן
Unictron Technologies Corporation
זווית אלומה
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-20°C ~ 70°C
סטטוס החלק
פעיל
מספר מוצר בסיס
תדר
300kHz