SL0310001
מק"ט מוצר של DigiKey
570-SL0310001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SL0310001
תיאור
ICL 10 OHM 20% 1A 3MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 10 Ohms ±20% 1 A 0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Vishay Ametherm
זרם - מצב יציב, מקס'
1 A
סדרה
R @ זרם
800 mOhms
אריזה
בתפזורת
קוטר
0.118‏ אינץ' (3.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.098‏ אינץ' (2.50‏ מ"מ)
R @ 25°C
10 Ohms