SL0510001
מק"ט מוצר של DigiKey
570-SL0510001-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SL0510001
תיאור
ICL 10 OHM 15% 1A 5MM
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 10 Ohms ±15% 1 A 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קטגוריה
טולרנס
±15%
זרם - מצב יציב, מקס'
1 A
סדרה
R @ זרם
400 mOhms
קוטר
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
R @ 25°C
10 Ohms