SL0850001A
מק"ט מוצר של DigiKey
570-SL0850001A-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SL0850001A
תיאור
ICL 50 OHM 15% 1.1A 8MM
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 50 Ohms ±15% 1.1 A 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
קטגוריה
טולרנס
±15%
זרם - מצב יציב, מקס'
1.1 A
סדרה
R @ זרם
950 mOhms
קוטר
0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
ריווח מוליכים
0.201‏ אינץ' (5.10‏ מ"מ)
R @ 25°C
50 Ohms