SL1525004
מק"ט מוצר של DigiKey
570-SL1525004-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SL1525004
תיאור
ICL 25 OHM 20% 4A 15MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מגבלי זרם הפעלה 25 Ohms ±20% 4 A 0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
קטגוריה
טולרנס
±20%
יצרן
Vishay Ametherm
זרם - מצב יציב, מקס'
4 A
סדרה
R @ זרם
300 mOhms
אריזה
בתפזורת
קוטר
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.307‏ אינץ' (7.80‏ מ"מ)
R @ 25°C
25 Ohms