RP0302GA-50R0JN-91WP
מק"ט מוצר של DigiKey
4353-RP0302GA-50R0JN-91WPTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4353-RP0302GA-50R0JN-91WPCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4353-RP0302GA-50R0JN-91WPDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP0302GA-50R0JN-91WP
תיאור
RES 50 OHM 5% 0.15W 0302
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 Ohms ±5% 0.15W נגד שבב 0302 (0805 מטרי) ציפוי עבה
קטגוריה
הרכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±250ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C