RP0805CT-1000JN-91TR
מק"ט מוצר של DigiKey
4353-RP0805CT-1000JN-91TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4353-RP0805CT-1000JN-91TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4353-RP0805CT-1000JN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP0805CT-1000JN-91TR
תיאור
RES 100 OHM 5% 2W 0805
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±5% 2W נגד שבב 0805 (2012 מטרי) ציפוי עבה
קטגוריה
הרכב
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C