RP1010CT-50R0FN-91TR
מק"ט מוצר של DigiKey
4353-RP1010CT-50R0FN-91TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4353-RP1010CT-50R0FN-91TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4353-RP1010CT-50R0FN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP1010CT-50R0FN-91TR
תיאור
RES 50 OHM 1% 1W 1010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 Ohms ±1% 1W נגד שבב 1010 (2525 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
עמיד לחות
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C