RP2010CT-50R0JN-91TR
מק"ט מוצר של DigiKey
4353-RP2010CT-50R0JN-91TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
4353-RP2010CT-50R0JN-91TRCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
4353-RP2010CT-50R0JN-91TRDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RP2010CT-50R0JN-91TR
תיאור
RES 50 OHM 5% 8W 2010
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 Ohms ±5% 8W נגד שבב 2010 (5025 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
עמיד לחות
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C