715C10DKS20
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5486-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C10DKS20
תיאור
CAP CER 0.02UF 10KV Y5U DISK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.02 µF -20%, +80% 10000V (10kV) קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
715C10DKS20 דגמים
קטגוריה
מתח - נומינלי
יצרן
מקדם טמפרטורה
סדרה
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
אריזה
בתפזורת
מאפיינים
מתח גבוה, גורם פיזור נמוך
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
קיבוליות
סוג ההרכבה
טולרנס
-20%, +80%