715C20DKT50
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2743-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C20DKT50
תיאור
CAP CER 500PF 20KV N4700 DISK
תיאור מפורט
500 pF -20%, +80% ‎20000V (20kV)‎ קבלי קרמיקה ‎N4700‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
715C20DKT50 דגמים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
טולרנס
-20%, +80%