715C30DKD47
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5491-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C30DKD47
תיאור
CAP CER 4700PF 30KV Y5U DISK
תיאור מפורט
4700 pF -20%, +80% ‎30000V (30kV)‎ קבלי קרמיקה ‎Y5U (E)‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
715C30DKD47 דגמים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
טולרנס
-20%, +80%