715C40DKT50
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5492-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C40DKT50
תיאור
CAP CER 500PF 40KV N4700 DISK
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
500 pF -20%, +80% 40000V (40kV) קבלי קרמיקה ‎N4700‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
715C40DKT50 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
סדרה
מאפיינים
מתח גבוה, גורם פיזור נמוך
אריזה
בתפזורת
יישומים
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
קיבוליות
מארז‏ / תיבה
דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
טולרנס
-20%, +80%