715C40KTD10
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2745-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C40KTD10
תיאור
CAP CER 1000PF 40KV N4700 DISK
תיאור מפורט
1000 pF -20%, +80% 40000V (40kV) קבלי קרמיקה ‎N4700‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
715C40KTD10 דגמים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
טולרנס
-20%, +80%