715C40KTD20
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5493-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C40KTD20
תיאור
CAP CER 2000PF 40KV N4700 DISK
תיאור מפורט
2000 pF ±20% 40000V (40kV) קבלי קרמיקה ‎N4700‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
טולרנס
±20%