715C40KTT10
מק"ט מוצר של DigiKey
56-715C40KTT10-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C40KTT10
תיאור
715C 40KVDC 100PF 20% N4700 7543
תיאור מפורט
100 pF ±20% 40000V (40kV) קבלי קרמיקה ‎N4700‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
טולרנס
±20%