715C50KTD13M5
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5284-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C50KTD13M5
תיאור
CAP CER 1300PF 50KV N4700 DISK
תיאור מפורט
1300 pF ±20% ‎50000V (50kV)‎ קבלי קרמיקה ‎N4700‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
טולרנס
±20%