715C50KTD17M5
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5285-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
715C50KTD17M5
תיאור
CAP CER 1700PF 50KV N4700 DISK
תיאור מפורט
1700 pF ±20% ‎50000V (50kV)‎ קבלי קרמיקה ‎N4700‎ דיסק‏, מקבע מתכת - מתוברג
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 85°C
טולרנס
±20%