AC01000001000JACCS
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3224CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC3224TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC01000001000JACCS
תיאור
RES 100 OHM 1W 5% AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±5% 1W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC01000001000JACCS דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 200°C