AC01000001000JACCS | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | RES 100 OHM 1W 5% AXIAL |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 100 Ohms ±5% 1W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות חוט מלופף |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | AC01000001000JACCS דגמים |
קטגוריה | הרכב |
יצרן | מאפיינים ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות |
סדרה | מקדם טמפרטורה ±200ppm/°C |
אריזה סרט חתוך (CT) סרט + תיבה (TB) | טמפרטורת פעולה -40°C ~ 200°C |