AC03000001000JACCS
מק"ט מוצר של DigiKey
PPC3W100ACT-ND - סרט חתוך (CT)‏
PPC3W100ATB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC03000001000JACCS
תיאור
RES 100 OHM 3W 5% AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
100 Ohms ±5% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות חוט מלופף
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
AC03000001000JACCS דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 200°C