AC03AT0901009JBM00
מק"ט מוצר של DigiKey
56-AC03AT0901009JBM00TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
56-AC03AT0901009JBM00CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC03AT0901009JBM00
תיאור
RES 10 OHM 5% 3W AXIAL
תיאור מפורט
10 Ohms ±5% 3W נגדי חור מעבר אקסיאלי AEC-Q200 לכלי-רכב, חסין בעירה, עמיד בפולסים חוט מלופף
מקדם טמפרטורה
-10/ -80ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 250°C