AC050000B2209J6BCS
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2934CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC2934TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC050000B2209J6BCS
תיאור
RES 22 OHM 5W 5% AXIAL
תיאור מפורט
22 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות חוט מלופף
מודלים EDA/CAD
AC050000B2209J6BCS דגמים
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 200°C