AC050000B4709J6BCS
מק"ט מוצר של DigiKey
BC2936CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC2936TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
AC050000B4709J6BCS
תיאור
RES 47 OHM 5W 5% AXIAL
תיאור מפורט
47 Ohms ±5% 5W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, עם נתיך, עמידות בדפקים, בטיחות חוט מלופף
מודלים EDA/CAD
AC050000B4709J6BCS דגמים
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 200°C