BFC233827154 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
קיים במלאי: 728
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
0.15 µF קבלי ציפוי 310V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BFC233827154
מק"ט מוצר של DigiKey
BFC233827154-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC233827154
תיאור
CAP FILM 0.15UF 20% 630VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.689‏ אינץ' x‏ רוחב 0.236‏ אינץ' (17.50 מ"מ x‏ 6.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±20%
ריווח מוליכים
מתח נקוב - AC
310V
יישומים
דיכוי הפרעות EMI‏, RFI
מתח נקוב - DC
630V