BFC233921104
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3033-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC233921104
תיאור
CAP FILM 0.1UF 20% 630VDC RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 13
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
0.1 µF קבלי ציפוי 310V 630V פוליפרופילן (PP), מצופה מתכת רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 110°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.689‏ אינץ' x‏ רוחב 0.197‏ אינץ' (17.50 מ"מ x‏ 5.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.433‏ אינץ' (11.00‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±20%
ריווח מוליכים
0.591‏ אינץ' (15.00‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
310V
יישומים
כלי-רכב, EMI‏, שיכוך RFI
מתח נקוב - DC
630V