BFC237141103
מק"ט מוצר של DigiKey
56-BFC237141103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BFC237141103
תיאור
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 160V 250V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BFC237141103 דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
גודל / מידה
אורך 0.394‏ אינץ' x‏ רוחב 0.098‏ אינץ' (10.00 מ"מ x‏ 2.50‏ מ"מ)
גובה - מקובע (מרבי)
0.256‏ אינץ' (6.50‏ מ"מ)
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.300‏ אינץ' (7.62‏ מ"מ)
מתח נקוב - AC
160V
יישומים
שימוש כללי
מתח נקוב - DC
250V