D471K20Y5PH6UJ5R
מק"ט מוצר של DigiKey
BC5214CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BC5214TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D471K20Y5PH6UJ5R
תיאור
CAP CER 470PF 100V Y5P RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 pF ±10% 100V קבלי קרמיקה ‎Y5P (B)‎ רדיאלי, דיסק
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
יצרן
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 125°C
סדרה
יישומים
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
סוג ההרכבה
סטטוס החלק
פעיל
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, דיסק
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
טולרנס
±10%