HVR3700001005FR500
מק"ט מוצר של DigiKey
PPCHF10MTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
PPCHF10MCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
HVR3700001005FR500
תיאור
RES 10M OHM 1/2W 1% AXIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 MOhms ±1% 0.5W, 1/2W נגדי חור מעבר אקסיאלי ציפוי מעכב בעירה, מתח גבוה, עמיד בדפקים, בטיחות ציפוי מתכת
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
HVR3700001005FR500 דגמים
קטגוריה
הרכב
יצרן
מאפיינים
ציפוי מעכב בעירה, מתח גבוה, עמיד בדפקים, בטיחות
סדרה
מקדם טמפרטורה
±200ppm/°C
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C