K101J15C0GH53H5H
מק"ט מוצר של DigiKey
BC3194-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
K101J15C0GH53H5H
תיאור
CAP CER 100PF 100V C0G RADIAL
תיאור מפורט
100 pF ±5% 100V קבלי קרמיקה ‎C0G, NP0 ‎ רדיאלי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C
יצרן
ערכים נקובים
AEC-Q200
אריזה
בתפזורת
טולרנס
±5%